1. Каталог
  2. Електромобілі Honda
  3. Honda e:NP1
Honda e:NP1 White in Kyiv Ukraine L.Riker Honda e:NP1 White in Kyiv Ukraine L.Riker Honda e:NP1 White in Kyiv Ukraine L.Riker Honda e:NP1 White in Kyiv Ukraine L.Riker Honda e:NP1 White in Kyiv Ukraine L.Riker Honda e:NP1 White in Kyiv Ukraine L.Riker Honda e:NP1 White in Kyiv Ukraine L.Riker Honda e:NP1 White in Kyiv Ukraine L.Riker Honda e:NP1 White in Kyiv Ukraine L.Riker Honda e:NP1 White in Kyiv Ukraine L.Riker
Honda e:NP1 White in Kyiv Ukraine L.Riker Honda e:NP1 White in Kyiv Ukraine L.Riker Honda e:NP1 White in Kyiv Ukraine L.Riker Honda e:NP1 White in Kyiv Ukraine L.Riker Honda e:NP1 White in Kyiv Ukraine L.Riker Honda e:NP1 White in Kyiv Ukraine L.Riker Honda e:NP1 White in Kyiv Ukraine L.Riker Honda e:NP1 White in Kyiv Ukraine L.Riker Honda e:NP1 White in Kyiv Ukraine L.Riker Honda e:NP1 White in Kyiv Ukraine L.Riker

Honda e:NP1

Extreme

В дорозі
Цiна

840 320 грн $20 800 по курсу 40.4 грн/дол

Кредит ( Умови )

від 13 978 грн/міс

Стан
Колір

Honda e:NP1 – поєднання потужності та комфорту. Надійна гарантія безпеки дозволить кермувати електрокар спокійно та без турбот. Максимальне задоволення від водіння. Honda e:NP1 виробляєтся світовими виробниками Honda та GAC - Motors.

Електромобіль Honda e:NP1 - кросовер, японської компанії Honda, який ввібрав в себе всі сучасні технологіЇ!


ХАРАКТЕРИСТИКИ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ:

• Батарея 53 - 68 кВт-год / 420 - 510 км

• Розгін до 100 км / год за 8 секунд

• Максимальна 150 км/год

• Крутний момент 310 Нм

УДОСКОНАЛЕННЯ


Сучасний сімейний електро кросовер  Honda e:NP1. Виготовляється під керівництвом відомого автовиробника Honda та GAC-Motors, в автомобіль вбудована батарея на 53 або 68 кВт в залежності від комплектації та двигун 134 - 150 кВт,  завдяки чому інженерам  GAC-Motors вдалося зробити так щоб електричний кросовер великих розмірів був максимально потужним та водночас  енергомістким та мав запас ходу понад 420 - 510 км.
Модель даного авто була розроблена на базі бензинового автомобіля від марки Honda під назвою HR-V. На відміну від бензинової версії Honda e:NP1 має в салоні дисплей розміром 15.6 - дюймів з якого відбувається кермування опціями в салоні!

ШИРОКИЙ ФУНКЦІОНАЛ


Honda e:NP1 є максимально практичним автомобілем він може бути як сімейне авто за рахунок просторого салону та об’ємного багажного відділу, також електрокросовер  ідеально підійде для подорожей на далекі відстані завдяки адаптивному круїз контролю, та великому різноманіттю асистентів допомоги в подорожах, також Honda e:NP1 кліренс понад 15см тому на авто можна подорожувати в містах де немає дорожнього покриття, а за рахунок енергомісткого акумулятора ви можете підживити побутові пристрої прямо від авто!

ШЛЯХ ЕВОЛЮЦІОНУВАННЯ


Honda e:NP1 має характерний для всіх електромобілів дизайн це закрита решітка радіатора, таким чином можна відрізнити бензинову модель HR-V від електричної e:NP1, також дизайнери Honda та GAC-Motors попрацювали над оптикою автомобіля, влаштувавши якісні LED ліхтарі які освітлять ваш шлях вночі, також авто має систему нічного бачення та  велику кількість асистентів допомоги водію в дорозі, тому в будь-яку пору року або час доби ви завжди будете кермувати впевнено!

ГАРАНТ БЕЗПЕКИ


Головним критерієм підбору авто у водіїв є безпека і Honda e:NP1 це не виключення, інженери влаштували в авто велику кількість SRS AIRBAG та достатню кількість систем безпеки які попереджують водія про небезпеку, а також запобігають ДТП, однією з таких функцій є асистент тримання авто в смузі руху який не дасть автомобілю з’їхати з дорожнього покриття та буде попереджати водія про те що авто ви’їхало за межі маршруту,тому в подорожах з e:NP1 можна бути переконаним що ви в безпеці.


НАДІЙНІСТЬ


В надійності авто можна навіть не сумніватись, тому що його виготовляє Honda, а цей виробник як ми знаємо є однією з найбільш надійних марок авто, в будь-якому електромобілі обслуговування є доволі простим, а поломок майже немає, не враховуючи ДТП в основному потрібно замінювати розхідні матеріали, акумулятор в електричному кросовері Honda e:NP1 має низку переваг над літій-іонним, тому що він створений з 3-х матеріалів які продовжують ресурс життя акумулятора та забезпечують тривалий час експлуатації на 1-ому заряді, також данні акумулятори не потребують підігріву та охолодження, і можуть витримувати мінімальні фізичні ушкодження, тому робити в автомобілі майже нічого не потрібно завдяки чому електромобіль з економить ваш час та заощадить кошти!

ВАРТІСТЬ 1 КМ ШЛЯХУ


Заряджання з побутової розетки (АС) ≈ 0,19 грн

Заряджання на публічній станції (АС) ≈ 0,58 грн

Заряджання на публічній станції (DC) ≈ 1,17 грн

Часті запитання

Як заряджати електромобіль?

Чи входить зарядний пристрій в комплект електромобіля?

Як заряджати електромобіль від побутової мережі?

Як обслуговувати електромобіль?

Як часто потрібно обслуговувати електромобіль?

Де брати запчастини для обслуговування електрокарів придбаних в L.Riker?

Якщо електромобіль не підійшов, чи можливо повернути?

Не знайшли відповіді на своє запитання?

Потрібна консультація чи маєте додаткові запитання? Бажаєте замовити тест-драйв або шукаєте особливий електрокар? Залиште свої контакти й наша команда докладе максимум зусиль, щоб відповісти на всі ваші запитання та задовольнити найбільші забаганки