Про нас

L.Riker™ - команда електроголових автопрофі. Раніше, як всі нормальні люди, ми ганяли на авторалі, витискали всі соки із динозаврів внутрішнього згоряння та тренували бажаючих екстремальному водінню. Аж раптом, у світ увірвалися електричні тачки – і ми прозріли. Вражаючі швидкості та комфорт навіть найпростіших у класі електричних тачок, повністю змінили наш світогляд. Відтепер, ми адепти електротяги.

Вам потрібна електрична тачка…

Якщо хоч раз у житті, ви стояли на світлофорі поряд із Porsche і мріяли, як зробите його зі старту. Якщо втомилися рахувати в умі тисячі гривень за бензин на заправці. Якщо любите екологічність. Якщо цінуєте комфорт. Якщо ви просто сучасна людина, яка вміє насолоджуватись життям сучасної людини.

Чому потрібно обрати L.Riker™?

Все електрично просто. Ми даруємо вам наші накопичені знання та досвід експлуатації електромобілів, для того, щоб ви могли легко зробити вибір та насолоджуватися результатом. Ми дружні та відкриті. До нас завжди можна звернутися із питанням, отримати швидку відповідь або якісну допомогу. Ми дивимось у майбутнє і бачимо там електротягу.

Спеціально для вас, ми розробили безкоштовний додаток #EV_Route для комфортних подорожей на електромобілях по Україні. Це зручний спосіб планувати маршрут із максимальною економією часу у дорозі. Приєднуйтесь!

EV HUB

Проекти що нами реалізовано.

EV Route

Корисний додаток для власників електромобілів

Плануйте подорожі електромобілем з EV Route. Швидко прокладайте оптимальний маршрут через зарядні станції по всій країні. EV route зробить більше:

  • Розрахує час зарядки на кожній станції
  • Прорахує електровитрати між зупинками
  • Обере лише станції з потрібним роз’ємом

Тепер не потрібно самостійно шукати станції зарядки та вручну рахувати чи вистачить заряду на подорож. EV Route - новий рівень свободи для електромобілів.

Автосалон

Продаж нових електромобілів та з пробігом, запчастин, аксесуарів, в наявності та на замовлення, гарантія, повна комплектація

СТО

Наш партнерський сервіс здатен кваліфіковано обслуговувати електромобілі придбані в компанії L.Riker™.

Не знайшли відповіді на своє запитання?

Потрібна консультація чи маєте додаткові запитання? Бажаєте замовити тест-драйв або шукаєте особливий електрокар? Залиште свої контакти й наша команда докладе максимум зусиль, щоб відповісти на всі ваші запитання та задовольнити найбільші забаганки