Зарядний пристрій GB/T (AC) 16А є ідеальним рішенням для заряджання електромобілів, виготовлених в Китаї, що мають зарядний порт GB/T (AC) і призначений для використання з побутовою мережею, обладнаною розеткою типу F, яка використовується в країнах Європейського союзу.

З цим зарядним пристроєм ви зможете заряджати свій електромобіль зі швидкістю, яка вам потрібна, завдяки опції ручного регулювання вхідного струму в межах від 6 до 16А. Це дає вам контроль над швидкістю заряджання, відповідно до вашої поточної потреби та електричних можливостей вашого будинку чи дачі.

Особливо зручним є те, що цей зарядний пристрій може працювати без заземлення, що робить його більш універсальним і зручним у використанні. Ви зможете спокійно заряджати свій електромобіль, навіть якщо у вас немає доступу до заземленої розетки.

Зарядний пристрій GB/T (AC) 16А - це відмінний вибір для тих, хто хоче прискорити процес заряджання свого електромобіля вдома або на дачі. Він надає зручність, ефективність і надійність для вашого електромобіля, допомагаючи вам насолоджуватися безпечною та швидкою зарядкою в будь-який зручний для вас час.


Сумісний з електромобілями:

AudiBYDGeelyHondaHyundaiJACORAPeugeotVolkswagen, Chagan, Dongfeng, GAC, Weltmeister


Зарядка GB/T 16А / Зарядка для електромобіля з Китаю GB/T 16А / Зарядка для китайського електромобіля GB/T 16А


Зображення цього товару мають інформаційний характер. Реальний товар може мати візуальні відмінності, але не поступається своїми якостями, властивостями, чи іншими характеристиками.