1. Каталог
  2. Електромобілі Changan
  3. Changan Eado
Changan Eado EV460 Crystal white in Kyiv Ukraine L.Riker Changan Eado EV460 Crystal white in Kyiv Ukraine L.Riker Changan Eado EV460 Crystal white in Kyiv Ukraine L.Riker Changan Eado EV460 Crystal white in Kyiv Ukraine L.Riker Changan Eado EV460 Crystal white in Kyiv Ukraine L.Riker Changan Eado EV460 Crystal white in Kyiv Ukraine L.Riker Changan Eado EV460 Crystal white in Kyiv Ukraine L.Riker Changan Eado EV460 Crystal white in Kyiv Ukraine L.Riker Changan Eado EV460 Crystal white in Kyiv Ukraine L.Riker Changan Eado EV460 Crystal white in Kyiv Ukraine L.Riker
Changan Eado EV460 Crystal white in Kyiv Ukraine L.Riker Changan Eado EV460 Crystal white in Kyiv Ukraine L.Riker Changan Eado EV460 Crystal white in Kyiv Ukraine L.Riker Changan Eado EV460 Crystal white in Kyiv Ukraine L.Riker Changan Eado EV460 Crystal white in Kyiv Ukraine L.Riker Changan Eado EV460 Crystal white in Kyiv Ukraine L.Riker Changan Eado EV460 Crystal white in Kyiv Ukraine L.Riker Changan Eado EV460 Crystal white in Kyiv Ukraine L.Riker Changan Eado EV460 Crystal white in Kyiv Ukraine L.Riker Changan Eado EV460 Crystal white in Kyiv Ukraine L.Riker

Changan Eado

Prestige

На складі
Цiна

723 600 грн $18 000 по курсу 40.2 грн/дол

Кредит ( Умови )

від 12 060 грн/міс

Стан
Колір

Changan Eado EV460 - поєднання потужності, комфорту та безпеки дозволить кермувати електрокар спокійно та отримувати, максимальне задоволення від кермування.

Агресивний дизайн в поєднанні з потужним двигуном який має високий крутний момент дозволять водію бути максимально мобільним, а передові системи безпеки, які втілені в електричний седан Changan Eado забезпечать безпеку пасажирів та водія авто!


ХАРАКТЕРИСТИКИ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ:

• Батарея 45.4 - 53.6 кВт-год / 365 - 401 км

• Розгін до 100 км / год за 10.8 секунд

• Максимальна 135 - 145 км/год

• Крутний момент 245 Нм

ВАРТІСТЬ = ЯКІСТЬ


Changan Eado EV460 є новим седаном від великого автовиробника Changan який є відомим по всьому світу. Електромобіль виконаний в кузові седан який в свою чергу є доволі гарним та багатофункціональним, електрокар має дуже низький коефіцієнт лобового опору Cd = 0.237, що дозволяє заощадити достатню кількість заряду батареї авто. Також Changan Eado оснащений тепловою помпою, завдяки чому взимку він не втрачає частину своєї місткості та має максимальний запас ходу, модель даного авто виконана в декількох комплектаціях кожна з комплектацій відрізняється різними опціями та місткістю акумуляторів, тому ви маєте змогу обрати оптимальний варіант авто для себе!

СУЧАСНИЙ


Кожна з комплектацій в електромобілі має різну місткість акумулятора, а саме 48 - 47 - 44 кВт, тому споживач має змогу обрати для себе оптимальний варіант! Акумулятори які вбудовані в Changan Eado EV460 виконані за сучасною технологією і виготовляються з 3-х різних матеріалів таких як літій - залізо - фосфати, завдяки використанню цих матеріалів інженери створили акумулятори які витримують мінімальні фізичні ушкодження, не потребують підігріву та охолодження, та мають довгий ресурс життя втрачаючи до 0,5 відсотків місткості за 10 років. Також виробник розмістив батарею в най нижчій точці авто тобто в підлозі, це дало змогу інженерам досягти максимального щеплення між електрокаром та дорожнім покриттям, а також автомобіль став більш керуючим та чутливим до керма!


ВИКОНАНИЙ В НОВОМУ СТИЛІ


Як ми знаємо кожен електромобіль має тяжкий акумулятор який розміщений в підлозі електрокара тому інженери спеціально для кожного електрокара виготовляють нові та покращені, а також підсилені деталі кузова та ходової, тому ремонтувати електрокар майже не потрібно, все що необхідно в Changan Eado це замінювати розхідні матеріали та компоненти в 2 рази рідше ніж на ДВЗ, але переваги електрокарів на цьому не закінчуються, окрім того, що вони надійні ще електромобілі дуже комфортні та зручні в кермуванні, Changan Eado виглядає як космічний літак серед інших авто, а також може без проблем може їхати в місцях там де ДВЗ буде рухатися тяжко!


БЕЗПЕЧНИЙ ТА КОМФОРТНИЙ


Салон електрокара виконано в поєднанні якісних матеріалів екошкіри та пластику, а також авто має велику кількість опцій та налаштувань для того, щоб кожна ваша подорож пройшла комфортно. Випустивши автомобіль в кузові седан з шаленою динамікою виробник Changan потурбувався про безпеку споживачів які будуть експлуатувати його автомобіль кожного дня та по різному призначенню, тому обладнав автомобіль великою кількістю систем захисту водія та пасажирів авто виробник потурбувався про одну з найголовніших функцій в автомобілі тобто безпеку, електрокар має велику кількість SRS AIRBAG та різноманіття систем безпеки тому подорожі з Changan Eado будуть не тільки комфортними, а й максимально безпечними!

ПОГЛЯД В МАЙБУТНЄ


Електрокар отримав якісну LED оптику яка використовує мінімум електроенергії заряду акумулятора, та максимально якісно освітлює ваш маршрут протягом подорожей та не засліплює водіїв які їдуть вам на зустріч, а подорожувати на даному електрокарі можливо на далекі відстані за рахунок  великих по місткості акумуляторів, також батареєю яка влаштована в Changan Eado можна користуватись не тільки для того, щоб електрокар рухався, а і для побутових цілей скориставшись адаптером GB/T to Socket, тобто під’єднавшись до електрокара ви зможете роздавати електро енергію для живлення побутових пристроїв і навіть для заряджання іншого електрокара.

ЛЕГКИЙ ТА ПРАКТИЧНИЙ


Занурившись в салон електромобіля Changan Eado ви не відчуватимете дискомфорту, тому що салон просторий, сидіння виконані з якісної екошкіри та мають бокові підтримки, які утримують вас на різких поворотах, для зручного користування мультимедіа та іншими сервісами, виробник обладнав авто якісним LED дисплеєм з операційною системою Android, тому на екран можна завантажити будь-який додаток що робить ваш автомобіль пересувним смартфоном, електромобіль має камеру заднього виду та велику кількість датчиків для того, щоб облегшити процес паркування для водія!

ВАРТІСТЬ 1 КМ ШЛЯХУ


Заряджання з побутової розетки (АС) ≈ 0,22 грн

Заряджання на публічній станції (АС) ≈ 0,67 грн

Заряджання на публічній станції (DC) ≈ 1,34 грн

Часті запитання

Як заряджати електромобіль?

Чи входить зарядний пристрій в комплект електромобіля?

Як заряджати електромобіль від побутової мережі?

Як обслуговувати електромобіль?

Як часто потрібно обслуговувати електромобіль?

Де брати запчастини для обслуговування електрокарів придбаних в L.Riker?

Якщо електромобіль не підійшов, чи можливо повернути?

Не знайшли відповіді на своє запитання?

Потрібна консультація чи маєте додаткові запитання? Бажаєте замовити тест-драйв або шукаєте особливий електрокар? Залиште свої контакти й наша команда докладе максимум зусиль, щоб відповісти на всі ваші запитання та задовольнити найбільші забаганки