1. Каталог
  2. Електромобілі Audi
  3. Audi e-tron
Audi e-tron Grey Audi e-tron Grey Audi e-tron Grey Audi e-tron Grey Audi e-tron Grey Audi e-tron Grey Audi e-tron Grey
Audi e-tron Grey Audi e-tron Grey Audi e-tron Grey Audi e-tron Grey Audi e-tron Grey Audi e-tron Grey Audi e-tron Grey

Audi e-tron

50 quattro base

На замовлення
Цiна

3 173 400 грн $82 000 по курсу 38.7 грн/дол

Кредит ( Умови )

від 52 864 грн/міс

Стан
Колір

УСІ СКАЖУТЬ: ВАУ!


Audi e-tron відверто приваблює зовнішнім виглядом. Авто має стрімкий, сучасний і продуманий до дрібних деталей дизайн. Своїми формами Audi e-tron схожа на фантастичні автівки з майбутнього, яке вже стало реальністю. Лаконічні лінії силуету підкреслюють силу і потужність, впевненість і раціональність.

ДИНАМІЧНИЙ


Електрокар Audi e-tron розроблений німецькими інженерами та є максимально надійним серед конкурентів,придбавши Audi e-tron власник отримує престижний електрокроссовер який привертає увагу всіх отчуючих людей, автомобіль ввібрав в себе 2 основнітехнічні характеристики а саме далекобійний запас ходу понад 500-465 кілометрів та потужність, авто має шалені динамічні показникі 0-50 км авто долає всього за 3,4 секунди, такому результату можуть позаздрити споркари з ДВЗ.

РОЗКІШНИЙ


Салон авто виконаний в мінімалістичному стилі, але одночасно в салоні є максимум функцій та налаштувань, для комфортного подорожування електрокаром, тому водій керувавши Audi e-tron не буде відчувати втому після довготривалих подорожей, а навпаки буде отримувати задоволення від кожної по’їздки та знаходитиме причини щоб знову про’їхатись на авто.
Електрокар має 4 режими їзди Eco, Standart, Sport, Off-Road з яких ви зможете обрати найбільш оптимальний для вас!

СУЧАСНИЙ


Автомобіль має розміщений по центру торпеди LCD дисплей розміром 10,1" з якого ви можете налаштовувати  прості функції наприклад такі як двухзонний клімат контроль, та регулювати гучність музики, а також ви можете наштувати багато інших функцій які вбудовані в авто прямо з дисплею, що є доволі зручно та не потребує великої кількості кнопок!

БЕЗПЕЧНИЙ


Подорожувати з Audi e-tron ви зможете без турбот, томущо в автомобілі відмінна безпека за рахунок влаштованих SRS AIRBAG, та різноманітних систем безпеки від найбільш примітивних ABS,ESP до асистентів які допомагають при паркуванні та перелаштуванні в смугу руху, завдяки чому подорожі будуть безпечними для водія та пасажирів, а в темний час сутінок вам допоможе ассистент нічного бачення та якісна LED оптика від Audi яка відома своїм дизайном та якістю!

ВАРТІСТЬ 1 КМ ШЛЯХУ


Заряджання з побутової розетки (АС) ≈ 0,22 грн

Заряджання на публічній станції (АС) ≈ 0,67 грн

Заряджання на публічній станції (DC) ≈ 1,34 грн


Часті запитання

Як заряджати електромобіль?

Чи входить зарядний пристрій в комплект електромобіля?

Як заряджати електромобіль від побутової мережі?

Як обслуговувати електромобіль?

Як часто потрібно обслуговувати електромобіль?

Де брати запчастини для обслуговування електрокарів придбаних в L.Riker?

Якщо електромобіль не підійшов, чи можливо повернути?

Не знайшли відповіді на своє запитання?

Потрібна консультація чи маєте додаткові запитання? Бажаєте замовити тест-драйв або шукаєте особливий електрокар? Залиште свої контакти й наша команда докладе максимум зусиль, щоб відповісти на всі ваші запитання та задовольнити найбільші забаганки