1. Каталог
  2. Електромобілі Hyundai
  3. Hyundai Lafesta EV
L.Riker Space Gray Hyundai Lafesta EV L.Riker Space Gray Hyundai Lafesta EV L.Riker Space Gray Hyundai Lafesta EV L.Riker Space Gray Hyundai Lafesta EV L.Riker Space Gray Hyundai Lafesta EV L.Riker Space Gray Hyundai Lafesta EV L.Riker Space Gray Hyundai Lafesta EV L.Riker Space Gray Hyundai Lafesta EV L.Riker Space Gray Hyundai Lafesta EV L.Riker Space Gray Hyundai Lafesta EV
L.Riker Space Gray Hyundai Lafesta EV L.Riker Space Gray Hyundai Lafesta EV L.Riker Space Gray Hyundai Lafesta EV L.Riker Space Gray Hyundai Lafesta EV L.Riker Space Gray Hyundai Lafesta EV L.Riker Space Gray Hyundai Lafesta EV L.Riker Space Gray Hyundai Lafesta EV L.Riker Space Gray Hyundai Lafesta EV L.Riker Space Gray Hyundai Lafesta EV L.Riker Space Gray Hyundai Lafesta EV

Hyundai Lafesta EV

GLX

На складі
Цiна

851 400 грн $22 000 по курсу 38.7 грн/дол

Кредит ( Умови )

від 14 164 грн/міс

Стан
Колір


Hyundai Lafesta EV – поєднання потужності та комфорту. Надійна система безпеки дозволить кермувати електрокар спокійно та без турбот, та отримувати максимальне задоволення від водіння.

Електромобіль Hyundai Lafesta EV - має сучасний дизайн та агресивний характер який підійде як для сімейного авто щоб подорожувати, так і для пересування по місту!


ХАРАКТЕРИСТИКИ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ:

• Батарея 56,6 кВт-год / 490 км

• Прискорення 0-100 км/год - 8.7с

• Максимальна швидкість 165 км/год

• Крутний момент 310 Нм

ШИРОКИЙ ФУНКЦІОНАЛ


Hyundai Lafesta EV має сучасний дизайн який поєднує в собі комфорт та спортивний характер, авто має 4 режими кермування Sport, Comfort, Eco, Eco+ за допомогою яких ви зможете обрати в якому стилі пройде ваша подорож. За рахунок правильного розміщення акумулятора в підлозі електрокара він дуже добре керуєтся а крісла з бічними утримками не дозволять вам втрачати кермування електрокаром! Електричний седан Hyundai Lafesta EV оснащений тепловим насосом, завдяки чому взимку він не втрачає частину свого заряду та має максимальний запас ходу, також в автомобіль вбудовано акумулятор виконаний з 3-х матеріалів літій-залізо-фосфатів батареї виконані за данною технологією мають ниску переваг над літій-іонними, а саме вони можуть витримувати мінімальні фізичні пошкодження, не потребують кліматконтролю акумулятора, та мають достатньо довгу працездатність, за 10 років акумулятор втрачає всього 0,5 відсотка своєї ємності, що є дуже хорошим показником.

КОМФОРТ ТА МІНІМАЛІЗМ


Седан преміального класу, має всі необхідні функції для того щоб ваше користування авто проходило максимально комфортно, автомобіль має опцію бездротової зарядки для гаджетів в салоні, тому велика кількість дротів для живлення не будуть вам заважати, також електрокар має зручий дисплей в який влаштовано велику кількість функцій від регулювання гучномовців та налаштування клімату, до корегування стилю кермування! Виробник Hyundai дав широкий вибір комплектацій та опцій а також велику кількість рідкісних палітр кольорів для споживача щоб ви могли обрати для себе ідеальний автомобіль в улюбленому кольорі та зручній комплектації і користуватись електрокаром протягом багатьох років, не дивлячись на те що електромобіль має тип кузову седан він має достатньо вмістимий багажний відділ, а також розкішний та просторий салон з приємних матеріалів, в якому ви будете відчувати себе комфортно, та подорожувати навіть на далекі відстані без напруження!


БЕЗПЕКА В ДОРОЗІ


Головним критерієм авто в більшості водіїв є безпека і автовиробник Hyundai потурбувався про безпеку споживачів, та влаштував в електрокар Hyundai Lafesta EV велику кількість SRS AIRBAG та різноманітні системи безпеки, які стануть гарантом безпеки в ваших подорожах, однією з сучасних функцій є асистент тримання авто в смузі руху, завдяки якому ваші подорожі стануть більш приємними та безнапружними томущо вам не буде необхідності постійно акцентувати увагу на маршрут, якщо за вас це зробить автомобіль!
В подорожах з електрокаром Hyundai Lafesta EV ви будете завжди в безпеці, за рахунок великої кількості SRS AIRBAG та сучасних систем безпеки, наприклад допоміжна функція утримки смуги руху не дозволить авто виїхати за межі дорожнього покриття, а велика кількість датчиків та камер допоможуть вам паркуватись швидко та зручно!

ПРАКТИЧНІСТЬ


За рахунок достатньо високого кліренсу а саме 18см на авто можна пересуватись по пересіченій місцевості а також по місту не відчуваючи дискомфорту, підвіска авто є доволі м’якою тому майже не відчуває змін в дорожньому покритті. Hyundai Lafesta EV снащений тепловим насосом, завдяки чому взимку він не втрачає частину своєї ємності та має максимальний запас ходу, також в автомобіль вбудовано акумулятор виконаний з 3-х матеріалів літій-залізо-фосфатів батареї виготовлені за данною технологією мають ниску переваг над літій-іонними, а саме вони можуть витримувати мінімальні фізичні пошкодження, не потребують кліматконтролю акумулятора, та мають достатньо довгу працездатність, за 10 років акумулятор втрачає всього 0,5 відсотка своєї ємності, що є дуже хорошим показником.


ШАЛЕНИЙ ПОТЕНЦІАЛ


Електрокар має шалену динаміку не дивлячись на його великі габарити, авто розганяєтся до 100км/год за 8.7 секунд що є доволі непоганими показниками для сучасних електромобілів, а за допомоги режиму рекуперації ви зможете відновити декілька відсотків витраченої енергії акумулятора, режими рекуперації налаштовуются підкермовими лапками, прямо як в спортивних авто, тому ви майже не відчуєте різниці між спортивним седаном з двз та Hyundai Lafesta EV окрім того що ви будете стартувати швидше інших. Також Hyundai Lafesta EV буде заощаджувати ваші кошти та економитиме час, томущо ремонтувати ви його майже не будете тількі замінювати розхідні матеріали але в 3 рідше ніж в автомобілі з ДВЗ.

ВАРТІСТЬ 1 КМ ШЛЯХУ


Заряджання з побутової розетки (АС) ≈ 0,22 грн

Заряджання на публічній станції (АС) ≈ 0,67 грн

Заряджання на публічній станції (DC) ≈ 1,34 грн


Часті запитання

Як заряджати електромобіль?

Чи входить зарядний пристрій в комплект електромобіля?

Як заряджати електромобіль від побутової мережі?

Як обслуговувати електромобіль?

Як часто потрібно обслуговувати електромобіль?

Де брати запчастини для обслуговування електрокарів придбаних в L.Riker?

Якщо електромобіль не підійшов, чи можливо повернути?

Не знайшли відповіді на своє запитання?

Потрібна консультація чи маєте додаткові запитання? Бажаєте замовити тест-драйв або шукаєте особливий електрокар? Залиште свої контакти й наша команда докладе максимум зусиль, щоб відповісти на всі ваші запитання та задовольнити найбільші забаганки