1. Каталог
  2. Електромобілі BYD
  3. BYD Seal
BYD SEAL Atlantis Grey L.Riker BYD SEAL Atlantis Grey L.Riker BYD SEAL Atlantis Grey L.Riker BYD SEAL Atlantis Grey L.Riker BYD SEAL Atlantis Grey L.Riker BYD SEAL Atlantis Grey L.Riker BYD SEAL Atlantis Grey L.Riker BYD SEAL Atlantis Grey L.Riker BYD SEAL Atlantis Grey L.Riker BYD SEAL Atlantis Grey L.Riker
BYD SEAL Atlantis Grey L.Riker BYD SEAL Atlantis Grey L.Riker BYD SEAL Atlantis Grey L.Riker BYD SEAL Atlantis Grey L.Riker BYD SEAL Atlantis Grey L.Riker BYD SEAL Atlantis Grey L.Riker BYD SEAL Atlantis Grey L.Riker BYD SEAL Atlantis Grey L.Riker BYD SEAL Atlantis Grey L.Riker BYD SEAL Atlantis Grey L.Riker

BYD Seal

550 km Noble

На замовлення
Цiна

1 242 270 грн $32 100 по курсу 38.7 грн/дол

Кредит ( Умови )

від 20 704 грн/міс

Стан
Колір

BYD Seal - це сучасний електромобіль, що поєднує в собі стильний дизайн, вражаючу потужність та високий рівень комфорту. Ця електрична машина виготовлена китайським виробником BYD і оснащена передовою технологією для довгих поїздок без викидів CO2. BYD Seal вражає вражаючим запасом ходу на одному заряді та розкішним інтер'єром, що забезпечує водія та пасажирів комфортними подорожами. Цей електромобіль ставає популярним вибором серед тих, хто цінує збереження навколишнього середовища та сучасні технології на дорозі.


ХАРАКТЕРИСТИКИ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ:

• Батарея 62 - 83 кВт-год / 550 - 700 км

• Розгін до 100 км / год за 3,8 секунди

• Максимальна 180 км/год

• Потужність двигуна 150 - 390 кВт

• Крутний момент 310 - 670 Нм

ПРАКТИЧНІСТЬ


4-х дверний седан та одночасно спорткар так можна охарактеризувати BYD Seal який має комфортний салон з розкішних матеріалів, а також має динамічні показникі боліду Формули-1. Якщо в вас є сім’я але ви прагнете придбати спортивне купе, то електромобіль BYD Seal підходить саме для вас!

ПЕРЕВАГИ


Спортивні характеристикі та комфорт це не все що має спортивний автомобіль, також авто має електричний привід за рахунок чого ви пересуватиметесь майже безкоштовно а також не буде потреби щомісячного обслуговування авто, таким чином ви заощаджуватимете власні кошти пересуваючись на електромобілі. Акумулятор під назвою Blade Battery влаштований в данне авто має багато переваг над літій-іонним, а саме він не потребує клімат-контролю, також може витримати фізичні пошкодження, і головною фішкою є мінімальна деградація за рахунок чого авто має довгий ресурс життя!

В РИТМІ СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ!


Акумулятор BYD Seal інтегрований за новою технологією під назвою CTB від світового виробника BYD використовуючи платформу e-platform 3.0, в результаті таких змін виробник випустив автомобілі за спрощеною технологією кріплення акумуляторної батареї до кузову і обслуговування акумулятора стало значно дешевшим в порівнянні з прямим конкурентом Tesla model S, а також авто отримало функцію бокової підтримки яка на великій швидкості при поворотах максимально притискає авто до дорожнього полотна, і не дає йому злетіти зі смуги руху!

ДЛЯ ЦІНИТЕЛІВ ШВИДКОСТЕЙ!


Електромобіль має комплектацію з повним приводом, в який використовуєтся літій-залізо-фосфатна батарея BYD Blade ємністю 82,5 кВт*год, з запасом ходу 650 км а максимальна потужність двигуна 390 кВт, максимальний крутний момент такого авто 670Нм, в результаті таких шалених комплектуючих електрокар має розгін до 100км/год за 3,8сек також ви можете регулювати в якому стилі вам подорожувати швидко або зручно в міському режимі, за рахунок розумної підвіски яка може налаштовуватись під жорсткість та м’якість!

БЕЗПЕКА В ДОРОЗІ


Електрокар є доволі швидким, тому виробник потурбувався за безпеку пасажирів та водія в подорожах, обладнавши автомобіль великою кількістю SRS AIRBAG, а також влаштувавши достатньо велику кількість різноманітних розумних систем безпеки, в результаті таких долаштувань авто пройшло краш-тест з максимальною позначкою якості, тому кожна ваша поїздка буде безпечною!

ВАРТІСТЬ 1 КМ ШЛЯХУ


Заряджання з побутової розетки (АС) ≈ 0,19 грн

Заряджання на публічній станції (АС) ≈ 0,58 грн

Заряджання на публічній станції (DC) ≈ 1,17 грн

Часті запитання

Як заряджати електромобіль?

Чи входить зарядний пристрій в комплект електромобіля?

Як заряджати електромобіль від побутової мережі?

Як обслуговувати електромобіль?

Як часто потрібно обслуговувати електромобіль?

Де брати запчастини для обслуговування електрокарів придбаних в L.Riker?

Якщо електромобіль не підійшов, чи можливо повернути?

Не знайшли відповіді на своє запитання?

Потрібна консультація чи маєте додаткові запитання? Бажаєте замовити тест-драйв або шукаєте особливий електрокар? Залиште свої контакти й наша команда докладе максимум зусиль, щоб відповісти на всі ваші запитання та задовольнити найбільші забаганки